Loader
logo

Gizlilik Sözleşmesi

Takipbonus fatura adresi:

Takipbonus.com Sosyal Medya Araçları fatura adresi İzmir / Buca Seğmenler Relax Web Tasarım - Sosyal Danışmalık Ajansı

Takipbonus uzaktan anlaşmalı ödeme:

Takip bonus sitesine giriş yapmış olan tüm kullanıcılar uzaktan anlaşmalı online ödeme ve 3D secure ödeme hakkı bulunmaktadır. Şifresiz araçlar tamamıyla güvenilir ödeme yöntemleri ile sizlere teslim edilirken tüm paketler garantili ve organiktir. Sipariş sorunlarınız için her daim WhatsApp destek hattımıza ulaşabilir yada sipariş takip aracı ile tüm işlemlerinizi anbean takip edebilirsiniz. 

Online Havale / Eft

+45'den fazla bankaya anlık olarak online ödeme yap, mobil bankacılığın ile dilediğin cihazdan takipçi, beğeni, yorum, görüntülenme veya etkileşim  satın al. Taksitle ödeme fırsatları, kupon kodları, indirimler ve yeni servisler için takip bonus bildirimlerini aç!

Mobil Ödeme

Faturalı hatlarla vergisiz mobil ödeme takipbonus'ta! Hemen mobil telefon numaranı ödeme yöntemine gir: Türk Telekom, Vodofone veya Türkcell üzerinden mobil ödeme yap. 

Özel Yazılım

Tüm servisler Takip Bonus ekibiyle birlikte hazırlanıp, şifresiz gönderim yapılması için uzman cod'erlarımız tarafından hazırlanmıştır. Bir kaç defa kullandığınız zaman oldukça ısınacağınız sosyal medyanın en dijital marketinde dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir, sosyal medya etkileşim kaybını giderebilirsiniz. 

 

Takipbonus.com'un tüm sistemleri özel kodlanmış ve araç haline getirilerek kolaylaştırılmıştır. Yüksek donanımlı sosyal medya marketi ile güvenilir ödeme yapabilirsiniz.

Copyright © Sash. Designed with by Spruko All rights reserved.